Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• vitaminy a mineraly
  • pozitivni učinky pro organismus
  • velikost tablet

Walmark Železo 20 - jelikož tento doplněk stravy uživam už dlouhodobě vnimam pozityvni učinky pro organismus a tělo. jsem darce krve a přijem železa je pro mě duležity, navic je tam vitamin B12, C, E. Mineraly železo, hořčik, kyselina listová, selen a zinek. Pro darce krve idealni volba

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Množství pastilek v balení
  • Hezký obal
  • Snadné polykání

Po užívání ginko prim se celkově cítím lépe a lépe se soustředím. Také jsem méně unavená. Pro užívání jsem se rozhodla z důvodu nedostatečného prokrvení rukou a nohou. Nejčastěji mě to trápí, když jsem unavená a večer. Většinou mi to bránilo v usnutí. Lepší se to, studené ruce už nemám a nohy jen občas. V užívání budu i nadále pokračovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Radim

• klasická tableta
  • optimální velikost pro polknutí tablety
  • žádné vedlejší chuťové účinky

Lepší schopnost se déle soustředit na práci a celkový výkon vůbec. Dalo se poznat celkové zklidnění v hektických dnech a následně kvalitnější spánek.

velikost tablety akorát pro polknutí
žádné vedlejší negativní účinky
přidaný hořčík a dmae - žádný problém s chutí či pachutí prášku
o něco lepší soustředění na výkon
klidnější spánek

Czech Virus Super Greens Pro V2.0 lesní ovoce 360 g

Czech Virus Super Greens Pro V2.0 lesní ovoce 360 g

Anonym Anonym

• TOP produkt
  • vynikajúca chuť
  • tento produkt mi pomohol pri tráviacich problémoch odporúčam !
  • žiadne

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslava

• Přírodní složení
  • Vysoká dávka extraktu
  • Žádný

Přesvědčila jsem se, že ženšen kórejský díky své síle opravdu funguje a neškodí díky svému přírodnímu složení.Mě pomohl hlavně v době kdy jsem měla velký stres. Bylo vidět, že tělu zensen pomáhá a tělo nebylo tak vyčerpané,pokud se bere pravidelně tak je to pro tělo velmi prospěšné.

Ověřený zákazník Testuj.to Luboš

Zakoupeno v Testuj.to

• Vysoká dávka v jedné tabletě.
  • Žádných jsem si nevšiml.

Doplněk stravy, se po tak krátkém čase, podle mě velmi špatně hodnotí. Denně užívám více doplňků stravy a tak je těžké stanovit, jakým podílem, se který z nich podílí na celkovém přínosu. V souvisloti se Zinkem Forte od Walmarku jsem však toho názoru, že je příčinou zdravějších (silnějších) nehtů a pleti obličeje.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Zakoupeno v Testuj.to

• Malá tabletka, vliv na imunitu, zlepšení pleti a nehtů
  • nemám nic, co bych vytkla

Ještě před měsícem jsem byla stále nachlazená a něco se o mě pokoušelo. Nyní beru zinek zhruba 40 dní a žádné příznaky nemoci nepociťuji. Vliv zinku se projevil i na mých nehtech, které jsou pevnější, a také na mé pleti. Tabletky jsou malé, snadno se polykají.

Ověřený zákazník Testuj.to Janka

• Stačí jedna denne
  • Dobre že polyká
  • Nevidím v produktu zápory

Produkt jsem začala zkoušet i proto, že trpím tinnitem. Mám pocit, že mi pomáhá. Mimo jiné i na soustředění v práci a celkovou pohodu. Obsah hořčíku je přijemné plus. Určitě doporučuji vyzkoušet. Cena výrobku je přijemná hlavně proti, že jedno balení tak vydrží 2 měsíce, protože se užívá tobolka denne.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Vyrovnanost
  • Více energie
  • Složení
  • NIC

Ženšen korejský od Walmarku Plus je pro zlepšení duševní pohody. Tabletka se polyká a je dobře rozpustitelná. Doporučuji, ale hned zapít dostatečným množstvím tekutiny, aby se vám nepřilepila na patro :D. Balení obsahuje 30 tabletek a musí se opravdu brát pravidelně, abyste docílili požadovaného výsledku. Je to to nejmenší, co člověk pro sebe může udělat a věřte mi, já jakožto máma na mateřské tu energii a vnitřní klid potřebuji :D. Tak jako nespočet matek, které mají divoká dítka :) . Po správném a pravidelném používání cítím změny v náladách. Jsem vyrovnanější a klidnější. Po ránu mám více energie a lépe se soustředím po celý den. Ještě aby ne, když v jedné tabletce je 1000,0 mg Ženšenu. A to je už pěkná dávka :)))..A také je tam přidán i vitamín E! Rozhodně v tom budu pokračovat. Takže všichni, co se cítíte vyčerpaní a hůře se poslední dobou soustředíte a taky chcete být vyrovnanější, tento Ženšen od WALMARKU Plus doporučuji!! :)

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Velké balení
  • Malé snadno poživatelné tablety
  • Zlepšení kvality nehtů
  • Podporuje imunitu
  • Zatím jsem neobjevila žádné

Walmark,, ZINEK,, je skvělý doplněk stravy, nečekala jsem žádné zázraky, ale byla jsem mile překvapená. Za necelý měsíc užívání se mi výrazně zlepšila kvalita nehtů, už se mi tak nelámou a netřepí a jsou pevnější. Tablety jsou malé a snadno se polykají.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• dobře vstřebatelný
  • vysoká dávka zinku v jedné tabletě
  • opravdu účinkuje
  • není

s doplňkem stravy Walmark Zinek FORTE 25 mg jsem velmi spokojená, opravdu působí na kvalitu kůže, vlasů a nehtů, má příznivý vliv na imunitu, v jedné tabletě je vysoká dávka Zinku, má velmi dobrou vstřebatelnost. Produk doporučuji vyzkoušet všem, kdo chtějí udělat něco pro své zdraví

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Chuť
  • Velký obsah železa
  • Pomáhá s únavou
  • Balení

Dávka železa je nejvyšší možná ve volně dostupném vitamínu. Navíc je skvělé doplnění i dalších vitamínů. Opravdu pomáhá s únavou i s mojí anémii. Mohu jedině doporučit, určitě si tento přípravek koupím znovu. Kvituji i počet pastilek v balení, vydrží akorát na měsíc.

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

Zakoupeno v Testuj.to

• Vysokou dávku zinku v jedné tabletě (25 mg).
  • Dobrou vstřebatelnost díky formě citrátu zinku.
  • Že je doplněk bez umělých barviv.
  • Vhodnost pro vegetariány a vegany.
  • Dostupnost v lékárnách a drogeriích.
  • Trošku neúsporné balenie

Walmark Zinek Forte 25 mg - moje tajná zbraň na lepší zdraví a pleť!

Stále jsem bývala nemocná, pořád nějaká rýma nebo chřipka. Zkoušela jsem kde co, ale nic extra nezabíralo. Pak jsem objevila Walmark Zinek Forte 25 mg a od té doby (už dva měsíce) je to paráda! Nemoc mě skoro ani tečou nemine a celkově se cítím mnohem líp.

Ale to není všechno! Kromě toho, že mi zinek zřejmě nakopl obranyschodnost, udělalo se mi taky něco s pletí. Je teď jako hedvábí, žádné mastnota a pupínky paráda! A vlasy? Ty jsou taky mnohem pevnější a vypadá to, že jich mám i víc.

Co se mi na tom zinku líbí:

že v jedné tabletě je toho zinku pořádná dávka (těch 25 mg)
že tělo ten zinek díky tomu citrátu dobře využije
že v tom nejsou žádné zbytečné barviva a takové věci
a vegetariáni nebo vegani si taky můžou dát bez obav
a sehnat ho jde v každé drogérce

4quick sleep 30 tablet

4quick sleep 30 tablet

Ověřený zákazník nanoSPACE Marcela

Zakoupeno v nanoSPACE

Spánek nastupuje rychle, spolehlivě.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Malá tableta
  • Denní dávka v 1 tabletě
  • Kvalitní složení
  • Žádné

Zinek je prvek důležitý pro mnoho procesů v těle a obvykle jej nemáme ze stravy dostatek. Zinek je přítomen v potravinách, které nekonzumujeme každý den. Proto je vhodné jej doplnit v tomto doplňku stravy Walmark. Stačí pouze jedna malá tableta a je pokryta denní doporučená dávka. Po měsíci užívání jsem zaznamenala lepší stav pleti a vlasy přestaly vypadavát v tak velkém množství.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Malá tableta
  • jednoduché doplnění potřebného množství železa
  • žádný

Tabletky jsou malé a mají neutrální chuť. Velmi oceňuji bohaté složení produktu. Za přednost považuji, že je stačí užívat jen jedenkrát za den. Po užívání mám více energie a rychleji se mi hojí drobná zranění. Navíc po tabletkách nezlobí žaludek, jako se to občas po železe stává. Celkově tento výrobek hodnotím kladně a doporučuji k vyzkoušení.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Více energie
  • Klid a soustředění
  • Imunita
  • Méně stresu
  • Pozitivní nálada
  • Lepší spánek
  • Méně únavy
  • Produkt bych doporučila.
  • Balení na měsíc
  • Změna je vidět hned po prvním měsíci
  • Nevidím změnu v sexualním zdraví/ apetit
  • Nevidím změnu ve fyzickém výkonu, pouze v energii.

Po návratu do práce po mateřské, jsem se necítila vůbec komfortně. Měla jsem občas pocit, že jsem v jiném světě. Bylo to pro mě velmi psychicky náročné období plné stresu a nepohody. Již delší dobu jsem se necítím dobře. Nezvládala jsem stres ani velké změny. Proto jsem začala užívat ženšen korejský. Rozhodne první změnu jsem pocítila asi po 15 dnech užívání. Jako velké plus, vidím v udržení pozornosti, které bylo v nové práci opravdu potřeba. Musím zmínit i lepší imunitu. Změnila se u mě i energie a celkové pozitivní naladění.

Co nemůžu posoudit je změna v sexuální aktivitě nebo ve fyzickém výkonu a však to neznamená, že po delším užíváním změnu nepocítím.

Produkt bych 100% doporučila všem maminkám nebo tatínkům co si prochází stresujícím, vyčerpávajícím obdobím.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Snadné užívání
  • Referované účinky na zdraví jsem nepocítila.

Nejsem spokojená s tímto výrobkem. Momentálně se mi pořád zhoršuje zdraví - vysoká nemocnost kvůli dítěti, které nosí pořád nové virózy apod.ze školky a všeobecně vysoká míra stresu a zlepšení stavu vůbec nebylo:( Takže bych výrobek nedoporučila. Jsem zklamaná, že nepomohl aspoň trochu:( Tvrzení o kráse mi vůbec přijde přehnané, jen nabubřelá reklamní hláška. No a psychické zdraví vám také pár vitamínů navíc nezlepší. Chtěla jsem to vyzkoušet hlavně kvůli imunitě a špatné pleti.

Ověřený zákazník Testuj.to Milena

• Jednoduché užívání
  • složení
  • Mě osobně se tobolky hůře polykají

U toho doplňku stravy oceňuji přírodní složení. Jednoduše se užívá, stačí jedna tobolka denně. Určitě doporučuji užívat delší dobu a pravidelně. U sebe jsem pozorovala příznivý vliv na imunitu. Přiliv energie už tolik ne. Prima je kombinace s vitaminem E.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Přírodní složení
  • Zatím žádný

Při užívání Ginko Prim MAX, se cítím daleko lépe ,schopnost soustředit se a pamatovat si už mě nedělá tolik problém. Studené ruce a nohy už jsou minulostí. Složení je vhodné pro všechny milovníky přírodních doplňků. Rozhodně se ráda podělím s kamarádkou, která také bez ponožek nemůže chodit ani v létě.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25