Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Michlíková

Zakoupeno v Testuj.to

• Walmark je moje značka a tento ženšen funguje
  • Pro někoho možná větší tablety , ale polykají se skvěle

Příjemné překvapení od Walmarku. Vyzkoušeno poprvé a jsem ráda. Byla jsem stále unavená , nervózní . Na doporučení jsem vyzkoušela ženšen. Po cca deseti dnech jsem se začala cítit lépe. Mám více energie , což může potvrdit i kolegyně Nejsem unavená . Za sebe mohu jen doporučit. Stres se zlepšil. Nečekala jsem zázraky , ale o to víc jsem mile překvapena. Pokračují dalším balením . Pokud se cítíte unavení , bez energie , tak doporučuji vyzkoušet.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristyna

Zakoupeno v Testuj.to

• Účinky na trávení, opravdu funguje
  • praktické, velké balení
  • Užívají se 3x denně 4 tablety, což je dost a občas to otravuje život
  • Popis účinků na balení chybí, musíte si dohledat k čemu je vlastně přípravek dobrý

Na obalu výrobku mi chybí k čemu je doplněk určený. Složení je ok. Oceňuji o balení - praktický sáček, v němž je 200 tablet - super. Konečně ne platíčka ani velikostně neodpovídající obsahu krabičky.
Účinky byly viditelné po pár dnech. Zejména na trávení. Pleť je také hezčí, ale těžko soudit.
Vadí mi jen, že je nutné brát 3x denně 4 tablety. To je dost. Ale účinek je znatelný.

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

• Účinky
  • Chuť

Kombinace všech složek v pangaminu bifi plus s pupalkovym olejem je opravdové kouzlo na akné a zažívání. Aspoň pro mě určitě! Chut sice nic moc ale po rychlém zapiti to zmizí a za výsledky to stojí! Určitě musíte vyzkoušet a nebudete litovat. Já jsme nad miru spokojena a rozhodně pokračují dále

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Velikost prášků
  • Zlepšují paměť
  • Dobrá chuť
  • Nevhodné pro děti
  • Nevhodné pro těhotné a kojící žen

Walmark GinkoPrim MAX jsou skvělý produkt na posílení paměti, například v období zkoušek nebo jiných událostech, při kterých je potřeba posilovat paměť. Lze je dobře polykat, chuť v pořádku. Bez lepku a bez laktózy. Po užívání jsem opravdu pocítila lepší paměť a více prokrvené ruce - mám je věčně zmrzlé. Tablety nejsou vhodně pro děti, těhotné a kojící ženy.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Kombinace s hořčíkem.
  • Celkem velké tablety.

GinkoPrim MAX jsem začala brát pro jeho přírodní složení a vynechala jsem samotný hořčík, protože ten je v něm obsažen. Tablety jsou docela velké. Mám pocit, že mé problémy s koncentrací se zmenšily a mé nohy tolik nevyžadovaly teplé ponožky. Určitě doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Balení vystačí na 3 měsíce
  • Stačí jedna tableta denně

Vhodné pro muže i ženy.
Denní dávka v jediné tabletě, není nutné během dne přemýšlet nad tím, že si mám vzít druhou/třetí tabletu.
Po měsíci užívání mam více lesklé vlasy a pevnější nehty. Začal jej užívat i manžel a je spokojený. Ráda doporučuji, balení na 3 měsíce

Ověřený zákazník Testuj.to Olga

• Vitamin E
  • Kvalitní výrobek
  • Složení
  • Účinek

Dobrý výrobek, koupím znova. Za mě je super že výrobek obsahuje i vitamín E, díky němuž mám hezčí vlasy, které v poslední době nevypadaly zrovna bůh ví jak dobře.
Kladně hodnotím i to, že podle mě dokázal výrobek zapůsobit i na míru únavy a vyčerpání.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Kombinace železa a vitamínů
  • Více energie a menší únava
  • Velikost tablety
  • Snadné užívání

Železo, vitamín B12, kyselina listová a vitamín C - dohromady tato kombinace vitamínů snižuje únavu a zvyšuje energii. Jsem pravidelný dárce krve a po užívání Walmark Železo COMPLEX 20 mg jsem konečně neměla problémy s nízkými hodnotami železa. Hlavně oceňuji součást vit. C který je důležitý pro vstřebatelnost železa.

Ověřený zákazník Testuj.to Mariana

• Zlepšení krevního oběhu
  • Bez pachuti
  • Jednoduché dávkování a užívání
  • Neměl účinek na zlepšení paměti

I po měsíci užívání jsem bohužel zatím nepocítila zlepšení v soustředění nebo zlepšení paměti. Naštěstí mi přípravek Ginko Prim velice zlepšil krevní oběh a téměř mě zbavil pocitu studených končetin a tak už mi není neustále zima. Také je doplněk bez nepříjemné pachuti a má lehké dávkování a tak je velice jednoduché jej užívat každý den. Určitě bych přípravek doporučila ženám, které také trpí zimohřivostí.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• přírodní složení
  • synergie extraktu z ginkga a hořčíku + DMAE
  • zlepšení prokrvení nohou
  • zlepšení psychické výkonnosti
  • zmírnění tinitu
  • velikost tablet

Chválím složení produktu - synergie výtažků z ginkga a hořčíku + DMAE. Dávám přednost přírodním výživovým doplňkům. Na vlastní kůži jsem pocítila zlepšení prokrvení končetin - konečně jsem přes noc neměla pocit studených nohou a mohla spát bez ponožek! U GinkoPrim se mi líbí i vliv na psychickou výkonnost a zaznamenala jsem ji zmírnění ušního šelestu (tinitus). Určitě bych tento výživový doplněk doporučila všem mentálně pracujícím, studentům, seniorům a ženám s problémy studených končetin.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• stačí brát 1x denně
  • malé balení

Po jednom měsíci užívání Walmark Ženšenu korejského, jsem zaznamenala lepší usínání a energičtější vstávání. Během dnů jsem nepociťovala tolik stres, a myslím, že to bylo obzvlášť ovlivněno užívání tohoto doplňku stravy. Užívání je pohodlné, kapsle stačí užívat pouze 1x denně.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Malé prášky
  • Brala bych spíš prášky v nějaké pixle abych si mohla jen odsypat jeden.

Walmark zinek forte mě překvapil.
Byla jsem ráda že jsem byla vybrána mezi testery.
Zrovna jsem řešila špatný stav mých nehtů a vlasů.
Brala jsem opravdu pravidelně a byla jsem velmi spokojená s výsledkem. Nehty se mi pěkně zpevnily a vlasy přestaly vypadávat
Musím doporučit všema deseti

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Snadné užívání
  • Velikost balení
  • V jedné tablete denní dávka
  • Dlouhodobý efekt

Výrobek testují měsíc a zatím pozoruji zlepšení co se tyče kvality nehtů. Na vlasech zatím změní nepozoruji. V užívání budu i na dále pokračovat tak snad se projeví dlouhodobý účinek i na me vlasy, pokožku a také na imunitu, kterou mam bohužel již delší dobu oslabenou.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Velikost
  • Spojení více vitamínů
  • Účinky na únavu
  • Žádné

Doplněk stravy Complex železo 20 mg obsahuje kromě železa také vitamin B12, kyselinu listovou a vitamín C, čímž šetří jak peněženku, tak i místo v mé lékárničce a já oceňuji, že nemusím užívat několik doplňků stravy. Tabletky jsou opravdu malé a velmi snadno se polykají. Jako kojící maminka dvou malých dětí musím ocenit účinek na únavu, která je zanedbatelná ve srovnání se stavem před užíváním complexu. Jsem s produktem opravdu spokojená a budu jej užívat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Velikost tablet
  • Velikost balení
  • Účinky
  • Žádné

Trpím na studené ruce a nohy, celkově častý pocit zimy, a proto jsem vyzkoušela Železo od Walmarku. Tablety jsou malinké, což vidím jako plus, obsahují také vitamin B6. Po dobrání balení jsem si všimla zlepšení mých problémů, avšak musí se brát poctivě a pravidelně. Za sebe mohu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• jednoduche davkovani, 1 tableta na lacno
  • pridane vitaminy B12, C a kyselina listova

Walmark Železo Complex 20mg s vitamínem B12, kyselinou listovou a vitamínem C doporucuji pro ty, kteri chteji snizit unavu a vycerpani. Vyborne podporuje tvorbu krve a energii, dobre se vstrebava. Jedna mala tableta denne se dobre polyka. Doporucuje se brat na lacno nebo 2 hodiny po jidle.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Baleni
  • Funguje na akne
  • Malé pilulky
  • Nemam

Doplněk Pangamin bifi plus velmi rada doporučuji . Zatím užívám krátkou dobu ale začínají byt vidět změny v zlepšení akné. Ať už obliceje nebo zad. Super baleni do kabelky nebo do auta a velikost pilulek. Vadí mi obrovské pilulky zle se polykají.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Více energie
  • Méně únavy
  • Velikost kapslí je dobře stravitelná
  • Zatím jsem žádný neobjevila

Walmark ,, Ženšen korejský,, určitě doporučuji. S jeho pomocí lépe zvládám stres, jsem méně unavená a mám více energie. Na moji imunitu má určitě také nějaký vliv, protože s přechodem zima/jaro jsem věčně byla nachlazení a teď když jsou velké výkyvy teplot tak jsem zdravá jak rybka.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Velikost tabletek
  • Užívání jedenkrát denně
  • Složení
  • Užívání na lačno
  • Je potřeba užívání déle než 1 měsíc, aby bylo možné je přesně určit.

Z doplňky stravy od společnosti Walmark jsem byla velmi spokojená.
Myslím si, že design balení láká již na první pohled.

Tabletky nejsou ani moc velké, za což jsem byla moc vděčná.
Nerada užívám obrovské tabletky.

Velice mne zaujalo složení. Železo, dále vitaminy C,E i B12, kyselina listová, hořčík, zinek a selen - společnost zde krásně dokáže v jedné tabletě podpořit i samotné vstřebávání železa.
Ale našla jsem i negativní stránku, ikdyž je drobnou. Ráda bych si vybrala možnost užívání, ale zde bylo jen na lačno před jídlem.
Trochu to omezuje a musela jsem své doplňky stravy brát na dvakrát. Tyto hned ráno a po snídani další.
Jinak mohu produkt opravdu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslava

• vysoký obsah ženšenu
  • snadné užívání

Přípravek se snadno užíval, vysoká dávka v 1 tabletě, určitě budu užívat dále a znovu zakoupím a doporučím přátelům.
Měl vliv na sexuální pohodu, měl jsem více energie a vitality, a byl jsem v dobré náladě, působí blahodárně na zdraví, všem ve středním věku doporučuji.

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25