Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Walmark Železo Complex 20 mg 30 tablet

Walmark Železo Complex 20 mg 30 tablet

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Snadné užívání
  • Neutrální chuť,
  • Stačí 1 tableta

.Asi po 14 dnech užívání jsem poznala znatelně menší únavu a více energie. Jedna tableta obsahuje 20mg železa, což odpovídá denní dávce. Take obsah vitamínů jako C,E,kyselina listová s jiné je pozitivem. Úpravu krevního obrazu bohužel soudit nemohu, ale věřím, že přípravek funguje 100%

Ověřený zákazník Testuj.to Alžběta

Zakoupeno v Testuj.to

• Kladný vliv na moje tělo.
  • Mohu mít u sebe v praktických platíčkách.
  • po užívání přípravku se cítím mnohem lépa.
  • Nevidím žádný zápor.

S tímto doplňkem stravy jsem byla naprosto spokojená. Tablety jsou naprosto ideální. Nebyl problém při polykání, výborně se mi hodily do kabelky, vždy jsem měla u sebe platíčko s tímto doplňkem, abych si ho mohla vzít. Po testování se opravdu cítím velmi v pohodě, řekla bych, že mám i víc energie. Jsem opravdu velmi spokojena.

Ověřený zákazník Testuj.to Brigita

• podporuje imunitu

Během užívání produktu v období plném chřipek jsem po několika letech vydržela celou dobu zdravá. Vysoké dávky zinku a dobře vstřebatelná forma významně podporují imunitu. Dále se mi i zlepšila pleť, kvalita vlasů a také se mi přestaly lámat nehty.

Pangamin Bifi Plus 200 tablet

• Proti akné
  • Dávkování po jídle
  • Dobře zabalené
  • Zápach

Mohu vřele doporučit. Pokud máte hormonální nerovnováhu v těle tak zkuste pangamin. Po vysazení antikoncepce jsem měla rozházené hormony. Takže vyzkoušení tohoto produktu byl můj cíl. Po 10 dnech užívání jsem začala vidět změny. Pupínky na bradě mizely a už se neobjevovaly. Užívá se po jídle takže to je také super. Rozhodně stojí za vyzkoušení!

Ověřený zákazník Testuj.to Sandra

• funguje proti únavě
  • podporuje imunitu
  • dobrá cena

Užívám zatím pouze měsíc, ale již pozoruji pozitivní vliv na snížení únavy a podporu vitality a energie. Také pomáhá k dobrému fungování imunitního systému. Na posouzení, zda funguje na zlepšení paměti, je potřeba užívat delší dobu, takže zatím nedokážu posoudit. Snadné dávkování, stačí pouze jedna tableta denně.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Prirodni slozeni
  • Zadne změny

Ženšen korejsky byl produkt na ktery jsem se velice tesila. Moje unava a nedostatek spanku abz toho stres uz bylo hodne a snazila jsem se najit neco prirodniho, co by mi pomohlo. Bohuzel jsem byla zklamana, ani po dobrani baleni jsem necitila absolutne zadnou zmenu a dokonce jsem si pripadala unavenejsi. Produkt me bohužel zklamal.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• přírodní složení
  • účinnost
  • zelená barva tobolek
  • nic jsem neobjevila

Tento doplněk stravy doporučuji všem, kdo má pocit studených rukou a nohou nebo chce zlepšit svou paměť, koncentraci a dodat energii. Vše toho se u mě po užívání GinkoPrim ukázalo. Zároveň je mi sympatické jeho přírodní složení - výtažek ze stromu ginkgo biloby a zároveň, že obsahuje i hořčík a DMAE.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristyna

• Lepší stav pokožky
  • 1 tableta denně, dobře se polyká
  • U nehtů je potřeba užívat opravdu dlouhodobě, ale vypadá, že funguje
  • U vlasů nevidím změny
  • Je potřeba užívat dlouhodobě

Tabletky se dobře polykají a stačí 1 denně, což považuji za klady. Lepší by bylo mít je v malé krabičce, ale to je detail. Pozoruji zlepšení na pokožce, zejména záda. Nehty těžko soudit a na vlasech jsem zatím změny. Asi by bylo vhodnější užívat kůru dlouhodoběji. Zatím dobírám druhé balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• malé tabletky
  • velikost balení
  • tvar balení

Jakožto trpím na lupenku tak jsem tento výrobek uvítala s radostí testovala. Díky zinku forte se mi zlepšila kvalita vlasů i nehtů. Vlasy jsem měla od kortikoidů zničené a nehty polámané, roztřepené. Po měsíci testování jsou vidět pozitivní výsledky.

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

• Velikost tablet
  • Vysoká koncetrace
  • Dostupnost v lékárnách
  • Účinky viditelné již po necelém měsíci užívání
  • Žádné

Se značkou walmark máme jen dobré zkušenosti a ani tento výrobek není výjimkou. Vysoká dávka v jedné tabletě, tím pádem stačí jedna tabletka denně, která není ani příliš velká. Již po necelém měsíci užívání je vidět zlepšení kvalitu nehtů i pokožky. Dalším plusem je dostupnost v téměř každé lékárně.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• méně lámavé nehty
  • lepší pokožka
  • nevím

V zimním období mám problém s vysušenými a lámavými nehty a také s pokožkou, protože se mi dělají exémy. Nehty jsem měla v hrozném stavu, slabé jak papír a neustále se lámaly. Začla jsem brát tablety zinku a nehty jsou pevnější a méně se lámou. Pokožka na rukou, kde je exém, se také zlepšila. Exém se nějakou dobu neobjevil a když se objevil malý exém, tak aspoň tolik nesvědil a rychleji se hojil.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol Misaki

• malé tabletky
  • posilují nehty
  • urychlují růst nehtů
  • zápory zatím nepozoruji

Vitamíny beru naprosto běžně, ale tyhle mě mile překvapily. Během prvních týdnů užívání jsem si všimla, že mi rychleji rostou nehty, což byl hlavní důvod, proč jsem s nimi začala. Všimla jsem si také zlepšení kvality vlasů, které se přestaly tolik mastit, což bylo docela velké trápení a musela jsem si vlasy před začátkem užívání mýt i několikrát týdně. Líbí se mi i menší velikost prášků, které usnadňují konzumaci. Za sebe doporučuju, výsledky jsou viditelné.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Velké balení
  • Denní dávka v 1 tabletě

Po celou dobu užívání zinku sleduji pozitivní vliv na moji pleť, vlasy i nehty. Vše se zdá pevnější a celkově zdravější. Přijde mi, že mi zinek pomáhá s udržením mé psychické pohody a udržuje mou hormonální rovnováhu. Produkt bych určitě doporučila.

• Dobře se polykají

Po již týdenním užívání jsem začala pociťovat více energie, méně vyčerpání po náročných dnech. Lépe jsem reagovala při stresových situacích a byla jsem méně podrážděná.Dokázala jsem se lépe soustředit. Kapsle se dobře polykají a platíčko se vejde do kabelky/ tašky tak že mohou být stále po ruce. Určitě doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Snadné užívání 1 tobolka denně
  • nedráždí žaludek
  • navýšení energie
  • snížená potřeba spánku

Ženšen jsem začala užívat především z důvodu jeho prokázaného účinku na zvýšení energie, protivirovému účinku. Už po několika dnech užívání jsem navýšení energie rozhodně zaznamenala, snížila se potřeba spánku a to i přes vysokou zátěž. Viry se vyhýbají obloukem.
Tobolky nedráždí žaludek. Oceňuji přídavek vit. E. Poměr kvalita/cena je příznivá.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Zakoupeno v Testuj.to

• Vysoká dávka zinku v malinké tabletce
  • Pozitivní vliv na imunitu
  • Viditelné zlepšení kvality nehtů, kůžičky , zahojení záděrek .
  • Méně akné pleť vypadá zdravěji a není tak mastná
  • Zlepšení vitality vlasů
  • Výsledky po delším pravidelném užívání

Zinek Forte od Walmarku mohu doporučit každému kdo chce zlepšit stav vlasů , pleti , nehtů a také imunitniho systému .
Má na něj prokazatelný vliv po dlouhodobém užívání
S doplněk stravy jsem spokojená a nadále budu pokračovat v pravidelnem užívaní tablet malinkych jako perlička snadno se poliká a přitom obsahuje vysoky podíl zinku %DRHP*

• Kladné účinky
  • Žádný

Produk můžu jedině doporučit. Jakožto uživatel období stresu mi pomohl přejít toto období snáze. Připadám si víc “živá” s energií. Jsem taková méně unavena. Těší mě že tobolky mají navíc i vitamín E. Nejlepší je jeho složení které neobsahuje lepek ani laktózu pro mě celkové složení na přírodní bázi je velmi důležité. Tobolky jakožto takové jsou sice velké ale lidem co děla problém polknuti prášku stačí vysypat kapsli do pití a loknout.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• lepší vlasy
  • podpora imunity
  • velké balení

s výrobkem jsem spokojena, vlasy a nehty jsou po něm pevnější, za měsíc užínání se cítím celkově lépe, a mám i víc energie
vadí mi na něm zbytečně velké balení, kdyby bylo menší, líp by se skladovalo, případně se lépe vešlo do kosmetické taštičky, na zabalení s sebou

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Odezněl pocit studených noh
  • Lépe se soustředím
  • Žádné

Ginko Prim mi pomohl s pocity studených noh a má vliv i na soustředění . Takže pro mě už teď velmi pozitivní zpráva. Ale chce to jistě užívat delší dobu. Tablety mají zelenou barvu a jejich dávkování je ok. Tablety jsou snadno polykatelné, takže žádný problém. Kombinace látek ginko biloby, DMAE a magnesia jsou fajn. Za mě určitě můžu doporučit všem. Já mu zůstanu věrná, abych z něj více vytěžila účinky.

• Zlepšení nálady
  • Poměr cena/výkon
  • Složení
  • Znatelné účinky po týdnu užívání
  • Dodání energie
  • Občasné bolesti hlavy

Po pár dnech užívání jsem pocítila, že mám mnohem lepší náladu s i větší příval energie. Další důvody, proč jsem chtěla ženšen užívat byly nejen, že se špatně soustředím a často zapomínám, ale hledala jsem něco i na podporu ženského zdraví a přišlo mi, že se to zlepšilo, i když ne nijak radikálně, ale i tak je to velké plus. Jediné nepříznivé účinky, které jsem měla, byly občasné bolesti hlavy. Jinak doporučuji.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25